Jak przypomina portal "Lelum", o związku Piotra Żyły i Marceliny Ziątek mówi się od bardzo dawna. Jednak ani młoda aktorka, ani skoczek oficjalnie nie potwierdzali, że są razem. Dopiero teraz Piotr Żyla zdecydował się potwierdzić spekulacje o łączących go z Marceliną Ziętek relacjach. Fani nie kryją zachwytu wiadomością.

Piotr Żyła potwierdził krążące od dłuższego czasu plotki

Fani Piotra Żyły przeżyli niemały szok, kiedy niespodziewanie skoczek postanowił potwierdzić krążące od bardzo dawna plotki. Do tej pory konsekwentnie milczał na temat relacji łączącej go z Marceliną Ziętek. I choć o ich związku wiadomo już od jakiegoś czasu, to oficjalne potwierdzenie wszyscy przyjęli z ogromną radością.

W mediach społecznościowych Piotr Żyła zamieścił wspólne zdjęcie z młodszą od niego Marceliną Ziętek. Na zdjeciu Piotrek ubrany jest w elegancki strój, tak różny od sportowych ciuchów, w jakich możemy widywać go na co dzień. Na głowie skoczka zamiast kasku możemy zobaczyć kapelusz. Całej stylizacji dopełniają okulary przeciwsłoneczne.

Obok skoczka stoi Marcelina Ziętek, szeroko uśmiechająca się do obiektywu. Młodziutka aktorka założyła elegancą chabrową sukienkę, biały żakiet i szpilki. Strój pary nie jest przypadkowy, a podyktowany weselem, na które wspólnie się wybierają.

Fani nie kryli radości z faktu, że para wreszcie zdecydowała się potwierdzić, że są razem. Pod ich wspólnym zdjęciem pojawiło sie wiele komentarzy, w których wielbiciele skoczka cieszyli się, że mogą parę zobaczyć w końcu na wspólnym zdjęciu. Podkreślali również, że Piotrek i Marcelina wyglądaja razem cudownie.

Zaskoczyło was to, że Piotr i Marcelina wreszcie zdecydowali się potwierdzić swój związek?

To też może cię zainteresować: Ewa Drzyzga wydała oficjalne oświadczenie. Nie zamierzała już dłużej milczeć. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pogoda w najbliższe dni może zaskoczyć Polaków. Czy fala upałów w Europie dotrze do naszego kraju

O tym się mówi: Życie księcia George'a jest w niebezpieczeństwie? Na jaw wyszły mrożące krew w żyłach fakty