Jak podaje portal "Super Express", Jolanta Kwaśniewska od lat uznawana jest za symbol stylu i elegancji. Jej stylizacje są wzorem dla milionów Polek w naszym kraju. Ostatnio była pierwsza dama, która wspólnie z mężem wróciła już do kraju, wybrała się na zakupy do Lidla, jak zwykle prezentując nienaganny styl. Fotoreporteży zwrócili uwagę na kosztowną torebkę Jolanty Kwaśniewskiej.

Jolanta Kwaśniewska wybrała się na zakupy

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy wrócili już do Polski. Była pierwsza dama postanowiła wybrać się na zakupy do jednego ze stołecznych supermarketów. Nawet idąc na codzienne zakupy, Jolanta Kwaśniewska postawiła na elegancką stylizację. Uwagę wszystkich przykuła torebka byłej pierwszej damy.

Chodziło nie tylko o spore jej rozmiary, ale także ze względu na markę - Jolanta Kwaśniewska pstanowiła wziąć na zakupy torebkę z domu mody Louisa Vuittona. Jak ustalili dziennikarze "Faktu", koszt podobnego modelu to 7 tysięcy złotych!

Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami Jolnta Kwaśniewska pamiętała o założeniu maseczki i zdezynfekowaniu rąk. Wiele wskazuje na to, że Jolanta Kwaśniewska wraca już do pełni sił. Przypomnijmy, zarówno Jolanta, jak i Aeksander Kwaśniewski przeszli zakażenie wirusem SARS-CoV-2 na początku 2021 roku.

Covid-19 początkowo dał się mocno we znaki prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu, który skarżył się na uporczywy kaszel i wysoką temperaturę. Niezbędna okazała się hospitalizacja. Pierwsza dama przechodziła Covid nieco łagodniej, ale później zmagała się z powikłaniami w postaci zapalenia nerek.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy/ YouTube @Wiadomości
Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy/ YouTube @Wiadomości
Aleksander i Jolanta Kwaśniewska/YouTube @Wiadomości

A jak wam podoba się torebka Jolanty Kwaśniewskiej?

To też może cię zainteresować: Agata Duda zaskoczyła wszystkich. Tak swobodnie nie zachowywała się od dawna. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry naraził się Brytyjczykom. Takiego zachowania ze strony księcia nikt się nie spodziewał. O co chodzi

O tym się mówi: Poruszające nagranie Ewy Krawczyk z miejsca ostatniego spoczynku męża. Bardzo wrzuszające wyznanie wdowy Krzystofa Krawczyka. Te słowa wywołują łzy