Jak podaje portal "Super Express", Lech Wałęsa może pochwalić się aż trzynaściorgiem wnucząt. Najmłodsze z nich, Karol, przyszedł na świat w lutym ubiegłego roku. Jedna z wnuczek byłego prezydenta, Lea, musiała przejść operację serca. Jak córka Jarosława Wałęsy czuje się dzisiaj?

Jak dziś czuje się wnuczka Lecha Wałęsy?

W pamięci wielu z nas tkwi wciąż moment, kiedy Jarosław Wałęsa podzielił się informacją, że jego mała córeczka Lea, cierpi na ASD (ang. atrial septal defect -ubytek przegrody międzyprzedsionkowej). Już od pierwszych chwil życia było jasne, że niezbędne będzie przeprowadzenie u dziewcznki operacji.

Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express
Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express
Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express

Lea miała zaledwie 8 miesięcy, kiedy poddaną ją operacji serca. Jarosław Wałęsa przyznał, że jeszcze nigdy nie bał się tak bardzo, jak wtedy. "Człowiek próbuje to racjonalizować. Trzymając jednak takie małe ciałko na rękach i słysząc, że to operacja na otwartym sercu, jest przerażony" - mówił wówczas w rozmowie z portalem "O2" syn Lecha Wałęsy.

Na szczęście operacja przebiegła bez problemów i zabieg zakończył się sukcesem. Jarosław Wałęsa nie ukrywał jednak, że cała sytuacja przysporzyła mu sporo stresu i chciał jak najwięcej czasu poświęcić swojej córeczce. Relacjonował, że Lea bardzo szybko dochodził do siebie.

Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express
Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express
Jarosław Wałęsa z rodziną/Super Express

Dziś na szczęście Lea czuje się znacznie lepiej. Teraz tryska energią i wspina się na wszystko, co znajdzie się w zasięgu jej wzroku. Tata nadal stara się poświęcić jej sporo czasu. Ostatnio został "przyłapany" na spacerze z rodziną. Rodzice wieźli ją w spacerówce, której cena z akcesoriami wynosi ok. 4 tysięcy złotych.

Jak wam się podoba wózek Lei?

To też może cię zainteresować: Andrzej Kosmala ostro o zachowaniu jednego z uczestników ostatniego pożegnania Krzysztofa Krawczyka. Wdowa bardzo to przeżyła. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pałac Buckingham pokazał niewidziane nigdy fotografie pary królewskiej z prawnukami. Dlaczego nie ma na nim jednego z wnuków

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia z uczelni ojca Tadeusza Rydzyka. Student postanowił przerwać milczenie. O co chodzi