Zdjęcie zostało zrobione w 2018 roku przez Kate Middleton, która jest pierwszą królewską matką, która zrobiła oficjalne zdjęcia członkom swojej rodziny. Niedawno wydała książkę fotograficzną dokumentującą blokadę COVID-19 w Wielkiej Brytanii.

Nikt wcześniej nie widział tych zdjęć

Pałac Kensington udostępnił również zdjęcie królowej i księcia Filipa z 2015 roku w Balmoral. Przedstawiał uśmiechniętego księcia Williama, Kate Middleton i dwoje ich najstarszych dzieci, kiedy były jeszcze małe. „Dziś wraz z członkami The @RoyalFamily udostępniamy zdjęcia księcia Edynburga, pamiętające go jako ojca, dziadka i pradziadka” - napisał Kensington Palace.

Dwa rodzinne zdjęcia zostały opublikowane przed telewizyjnym pogrzebem księcia Filipa , który odbędzie się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Chociaż początkowe plany pogrzebowe Filipa obejmowały 800 gości , ograniczenia dotyczące COVID-19 ograniczyły duże zgromadzenia i nie więcej niż 30 gości może uczestniczyć w pogrzebach. Przedstawiciel księcia i księżnej Sussex potwierdził Insiderowi, że książę Harry weźmie udział w pogrzebie. Według Sky News, przybył do Wielkiej Brytanii w niedzielę.

Meghan Markle, która jest w ciąży z drugim dzieckiem, nie uzyskała zgody lekarza na podróż. Królowa zażądała, aby rodzina królewska obchodziła dwa tygodnie żałoby po śmierci księcia Filipa, co oznacza, że ​​ona i inni członkowie nie mają w tym czasie pełnić oficjalnych obowiązków.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kobieta źle się poczuła. Wchodząc pod prysznic była przekonana, że to problem żołądkowy, ale prawda była inna. O co chodzi

Zerknij: Mama chce zabrać dziecko, które zostawiła w Oknie Życia. Archidiecezja apeluje o pomoc. O co chodzi