Jak podaje portal "Pikio", na platformie Youtube pojawił się filmik nagrany przez Lecha Wałęsę. Polityk w dość niepokojący dla internautów sposób oznajmił, że właśnie dzisiaj, tj. 14 marca wybiera się do szpitala i niedługo będzie miał planowaną operację serca. Zabieg ma być bardzo poważny, bowiem były prezydent RP już w 2008 roku miał wstawiany rozrusznik, który co jakiś czas wymaga interwencji lekarzy, by nadal sprawnie działać. Dodatkowo Wałęsa choruje na cukrzycę, co utrudnia przebieg operacji.

Polityk od dłuższego czasu przygotowywał się do zabiegu. Otrzymał dwie dawki szczepionki na koronawirusa, co ma zminimalizować ryzyko zachorowania.

Wałęsa na nagraniu pożegnał się z fanami, bowiem przyjmuje najczarniejszy scenariusz i stwierdził, że nie wie, czy kiedykolwiek się jeszcze z nimi spotka. Powiedział wprost, że nie boi się śmierci i przeżył już wszystko, co chciał przeżyć.

[quote author="Lech Wałęsa"]Dziś zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Nie boję się niczego, tylko pana Boga

Trzymamy kciuki, aby operacja przebiegła pomyślnie.

To również może Cię zainteresować: Anna Mucha Udostępniła Zdjęcie, Na Którym Ma Osiemnaście Lat. Ale Się Zmieniła

Zobacz także: Wiśniewski Ogłosił Radosną Nowinę. Chodzi O Kolejne Zaręczyny