Jak podaje portal "Jastrząb Post", w zeszłym roku Michał Wiśniewski wziął swój piąty ślub. Wybranką kochliwego wokalisty została Pola. Kobieta rzadko pojawia się w social mediach, jednak ostatnio zdecydowała się na debiut u boku męża na ściankach. Miejmy nadzieję, że będzie to już ostatnia miłość gwiazdora. Owocem związku tej pary jest syn Falco, który nie tak dawno przyszedł na świat.

Wiśniewski podał jednak na Instagramie bardzo zaskakującą wiadomość. Poinformował o kolejnych zaręczynach w rodzinie. O kim dokładnie mowa? Świeżo upieczoną narzeczoną została jego mama Grażyna.

Rodzicielka Michała obdarzyła uczuciem mężczyznę, którego poznała na jednym z portali randkowych. Już kilka lat temu Wiśniewski ogłaszał, że założył jej tam konto, ponieważ nie chce, by była sama. Teraz napisał na Instagramie: "To wielki dzień" i nagrał filmik, na którym zadaje mamie pytania dotyczące ślubu.

Rozumiem, że zaręczyny zostały przyjęte? Michał

No tak. pani Grażyna

To kiedy ślub? Michał

No ale bez ślubu. pani Grażyna

Wszystko wskazuje na to, że mama Wiśniewskiego dość sceptycznie podchodzi do planowania ślubu. Mimo wszystko gratulujemy zaręczyn.

To również może Cię zainteresować: Córka Anny Starmach Rozbawiła Fanów Do Łez. Mał Jagna Pozuje Z Ciężarną Mamą W Wyszukanych Pozach

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska Rozczuliła Wszystkich Internautów. Tancerka Pozuje Z Córeczką W Ciążowej Sesji