Jak podaje portal "Fakt", trzyletnia Hania zaznała w swoim krótkim życiu niewyobrażalnego cierpienia. W środę 3 marca odbył się pogrzeb dziewczynki. Bez tłumów. Dziewczynka, która miała przed sobą całe życie, spoczęła w niewielkim białym grobie.

Ostatnie chwile życia Hani

Śledczy nie mają wątpliwości, że ostatnie chwile życia małej Hani z Kłodzka, przepełnione były niewyobrażalnym cierpieniem, zadanym przez osoby, które powinny ją kochać i otaczać miłością. Matka trzylatki przekazała śledczym, że polewała ją lodowatą wodą, co miało być karą za zmoczenie łóżeczka.

Kiedy dziewczynka zaczęła wymiotować i tracić przytomność, matka wezwała do niej pogotowie. Hania trafiła do szpitala, gdzie zmarła 20 lutego. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok dziewczynki. Stwierdzono uszkodzenie wielu narządów.

Hania z Kłodzka/ Fakt
Hania z Kłodzka/ Fakt
Hania z Kłodzka/Fakt

Rodzice Hani z Kłodzka, Lucyna K. i Łukasz B. na polecenie prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry usłyszeli zarzut zabójstwa dziewczynki ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi im dożywotnie pozbawienie wolności. Dodatkowo prokuratura sprawdza, czy we właściwy sposób nadzór prowadził kurator sądowy oraz opieka społeczna.

Ostatnie pożegnanie Hani z Kłodzka

Pogrzeb trzyletniej Hani odbył się w środę 3 marca w Krosnowicach. Rodzina nie chciała, żeby brały w nim udział tłumy i tak też się stało. Ze zdjęć opublikowanych przez portal "24 Kłodzko" wynika, że ciało dziewczynki spoczęło w małym grobie, na którym widać modlącego się aniołka.

Grób Hani z Kłodzka/ 24kłodzko.pl
Grób Hani z Kłodzka/ 24kłodzko.pl
Grób Hani z Kłodzka/ 24kłodzko.pl

Bliscy dziewczynki położyli na mogile dwie wiązanki kwiatów, zapalili kilka zniczy. Pojawiło się kilka maskotek. Na tabliczce, pod datą śmiercią napisano "Powiększyła grono aniołów".

Co sądzicie o cichym pożegnaniu Hani z Kłodzka?

To też może cię zainteresować: Nastolatek cierpi na bardzo rzadką chorobę. Mama chłopca wyznała, że podobnych do niego osób jest na całym świecie tylko 5

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Manowska zerwała zaręczyny? Niepokojące doniesienia o lubianej dziennikarce. Co się stało

O tym się mówi: Rząd zmienia plany odnośnie podawania szczepionki przeciwko COVID-19. Co się zmieniło