Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swojego dorobku artystycznego, ale również z miłości do pięknych kobiet. Tego, że jest kobieciarzem, nie ukryje – obecnie ma już piątą żonę.

Wszystko zaczęło się od małżeństwa z Magdą Femme. Po niej były jeszcze Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Tajner oraz obecna żona – Pola Wiśniewska, która jako pierwsza z nich nie jest osobą medialną, niewiele o niej wiadomo, a niedawno po raz pierwszy muzyk pokazał, jak wygląda.

Michał Wiśniewski został ojcem

Przypomnijmy – Michał Wiśniewski rozwiódł się z Dominiką Tajner w 2019 roku. Od tego czasu w jego życiu sporo się zmieniło – do gromadki czworga starszych dzieci dołączyło kolejne. Pola Wiśniewska ma już piątkę biologicznych pociech, tak, jak i muzyk. Właśnie stali się rodzicami pierwszego wspólnego dziecka.

Chłopiec otrzymał imię Falco Amadeus – od ulubionego artysty Michała Wiśniewskiego. Maluch otoczony jest miłością zakochanych w sobie rodziców, którzy długo na niego czekali.

Wygląda na to, że do pełni szczęścia nie brakuje im już absolutnie niczego. Mają dom, rodzinę, są po pięknym ślubie i właśnie zostali rodzicami – czy może być piękniej?

Prawdziwą gratką dla fanów jest fakt, że Michał Wiśniewski już pokazał swojego najmłodszego synka. Internauci zaczynają zastanawiać się, do którego z rodziców jest bardziej podobny.

Co sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY

O tym się mówi na świecie: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ UJAWNIŁA POTĘŻNY BŁĄD ZWIĄZANY ZE SZCZEPIONKAMI! CZY GWIAZDA NIE ZOSTANIE ZASZCZEPIONA? ARTYSTKA UJAWNIA ABSURD SYTUACJI