Brytyjska rodzina królewska wciąż martwi się pogarszającym się zdrowiem księcia Filipa, który od kilkunastu dni przebywa w szpitalu, której powodem ma być infekcja. Księżna Camilla Parker Bowles wyznała, że trzyma kciuki za księcia i wyznała, jak naprawdę czuje się jej 99-letni teść.

Gdy media obiegła wieść o nagłej hospitalizacji księcia Filipa na Brytyjczyków i fanów monarchii padł blady strach. Pobyt w szpitalu miał z racji pogarszającej się stanu zdrowia zalecić osobisty lekarz księcia.

Jak się czuje książę Filip? Szczegóły stanu zdrowia męża królowej Elżbiety II wyjawiła księżna Camilla Parker Bowles

W mediach co rusz pojawiają się nowe informacje na temat zdrowia księcia, które ma się poprawiać. Jednak zdjęcia uchwyconego pod szpitalem księcia Karola, który miał łzy w oczach sprawiają, ze wiele osób ma wątpliwości.

Stanem dziadka ma bardzo przejmować się również poróżniony z rodziną książę Harry, który jak podaje Pudelek, miał wielokrotnie dzwonić do babci w tej sprawie.

99-letni książę został przewieziony do londyńskiego Szpitala św. Bartłomieja i tam ma zostać do przyszłego tygodnia najmniej. Według oficjalnych doniesień książę ma infekcję i podlega obserwacji ze względu na chorobę serca.

„Dziś usłyszeliśmy, że jest lekka poprawa. To bardzo dobra wiadomość - poinformowała dziennikarzy Camilla Parker Bowles. Dodała przy tym, że książę "momentami cierpi". Rodzina ma jednak „trzymać kciuki” za jego powrót do sił.

Książę Filip/Youtube @Sky News

Jak informował portal "Życie PL": SANEPID WYDAŁ WAŻNE OSTRZEŻENIE DLA POLAKÓW. ZE SKLEPÓW MASOWO WYCOFYWANY SĄ ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO. TE NARZĘDZIA SĄ SZKODLIWE

Przypomnij sobie: MARCIN PROKOP PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. PREZENTER CHCIAŁ, ABY FANI DOWIEDZIELI SIĘ OD NIEGO, A NIE Z MEDIÓW. RODZINA SIĘ POWIĘKSZY

Portal "Życie PL" pisał również: AGATA DUDA ZAŁOŻYŁA NA SIEBIE KREACJĘ, NA WIDOK KTÓREJ MOŻE SIĘ ZAKRĘCIĆ W GŁOWIE! STRÓJ PIERWSZEJ DAMY Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE ZAPAMIĘTANY NA DŁUGO

Pisaliśmy również o: LECH WAŁĘSA PRZEKAZAŁ, CO SIĘ DZIEJE Z JEGO ZDROWIEM. WŁOSY JEŻĄ SIĘ NA GŁOWIE! BYŁY PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH. DOLEGLIWOŚCI SĄ BARDZO MĘCZĄCE