Stan Borys to jeden z legendarnych muzyków, na którego twórczości wychowało się kilka pokoleń Polaków. Niestety, od jakiegoś czasu jego życie nie jest już takie samo – artysta przeszedł udar mózgu.

Muzyk i jego wybranka, Anna Maleady, byli gośćmi w „Dzień dobry TVN”. Opowiedzieli, jak zmieniło się ich życie przed dwoma laty, po udarze Stana Borysa.

Stan Borys. Źródło: Youtube AmphyMusicProductionLTD
Stan Borys. Źródło: Youtube AmphyMusicProductionLTD

Stan Borys – jak żyje po udarze mózgu?

Fakt przypomina, że do przykrego zdarzenia doszło w lutym 2019 roku. Udar niedokrwienny spowodował skutki, które artysta będzie odczuwał przez całe życie. Stan Borys i Anna Maleady byli wówczas parą od 12 lat.

Muzyk przeszedł kilkumiesięczną rehabilitację w szpitalu, a następnie korzystał z rehabilitacji w szpitalu. Odnotowano u niego wówczas zaburzenia równowagi, pola widzenia i głębokiego czucia, a także brak siły.

W 2020 roku Stan Borys przeszedł operację w USA związaną z jego wzrokiem – miał zaburzenia pola widzenia.

Stan Borys. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Stan Borys. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Muzyk nazywa swoją ukochaną „aniołem stróżem” i jest szczęśliwy, że jest zawsze przy nim. Bardzo to docenia – Anna Maleady jest z nim w każdej chwili, wszędzie – w domu, szpitalu czy ośrodku rehabilitacji.

Trzeba przyznać, że łącząca ich więź jest niezwykła. Lekarz uprzedzał Stana Borysa i jego partnerkę, że udar często jest przyczyną rozpadu związków, jednak w ich przypadku tak się nie stało - są ze sobą na dobre i na złe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

O tym się mówi w Polsce: ZAGINĘŁA 19-LETNIA DZIEWCZYNA. POLICJA BŁAGA O POMOC W ZNALEZIENIU NATALII LICK. WIDZIANO JĄ W ŚRODKU NOCY, PÓŹNIEJ ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ

O tym się mówi na świecie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Z życia gwiazd: PIOTR ŻYŁA MA POWODY DO ZADOWOLENIA. WIADOMO JAKIE HONORARIUM OTRZYMA SKOCZEK ZA WYGRANĄ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA. KWOTA ROBI WRAŻENIE