Widzowie Telewizji Polskiej muszą przyzwyczaić się do sporych zmian. Coraz więcej znanych i lubianych gwiazd rezygnuje z pracy dla telewizji publicznej.

Kolejną z nich jest aktor, Krystian Wieczorek. To już kolejne odejście w ciągu ostatniego miesiąca – tuż po Marzenie Rogalskiej. Prezenterka nie wyjawiła, jakie są prawdziwe pogody, zdradziła jedynie, że była już zmęczona. Aktor jednak postanowił zabrać głos.

Krystian Wieczorek. Źródło: Youtube tofilm Tomek
Krystian Wieczorek. Źródło: Youtube tofilm Tomek

Krystian Wieczorek odszedł z TVP

Portal Pikio zauważa, że Krystian Wieczorek był gwiazdą seriali TVP, m.in. „M jak miłość” czy „Komisarz Alex”. Okazuje się jednak, że stacja musi znaleźć kogoś na jego miejsce.

Choć jego rola spotkała się z pozytywnym odbiorem, Krystian Wieczorek rezygnuje z dalszej pracy w Telewizji Polskiej. Aktor postanowił ujawnić, jakie są prawdziwe powody.

Krystian Wieczorek pojawiał się w serialu „Komisarz Alex” już od trzech lat, a rola ta przyniosła mu całkiem spore zainteresowanie. Okazuje się jednak, że aktor nie zagra już więcej psiego opiekuna.

Producent serialu wspomniał, że Krystian Wieczorek dostał angaż w innej produkcji u konkurencji i nie jest w stanie pogodzić obowiązków – musiał wybrać tylko jedną z ról.

Krystian Wieczorek. Źródło: Youtube tofilm Tomek
Krystian Wieczorek. Źródło: Youtube tofilm Tomek

Krystian Wieczorek przyznał, że powodem jest także chęć spędzania czasu z rodziną – jak ujawnił, nie zamierza „składać rodziny na ołtarzu aktorstwa” i dokładnie przeanalizował i zaplanował ten krok. Dodał, że byłby w stanie pogodzić pracę w kilku serialach, jednak chce budować więź z niespełna trzyletnią córeczką – inaczej nigdy nie nadrobi straconego czasu.

Krystian Wieczorek będzie występował w serialu „Komisarz Mama” na Polsacie, tymczasem TVP szuka następcy do „Komisarza Alexa”. Według przecieków głównymi kandydatami na to miejsce są Kamil Maćkowiak, Lesław Żurek oraz Michał Czernecki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Z życia gwiazd: MAGDA NAROŻNA MA DOŚĆ I ODGRYZŁA SIĘ BYŁEMU MĘŻOWI NA ZACZEPKI. KŁÓTNIA MIĘDZY BYŁYMI PARTNERAMI WCIĄŻ TRWA! ARTYSTKA POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI