Najnowsze informacje dotyczące Marzeny Rogalskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Kobieta postanowiła przerwać milczenie i wreszcie wypowiedziała się na temat jej odejścia z Telewizji Polskiej - podała przyczynę, dlaczego podjęła taką decyzję. Ponadto, kobieta skomentowała zachowanie Tomasza Kammela – co powiedziała?

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej, w sieci aż zawrzało! Internauci, ale także inni dziennikarze i prezenterzy nie kryli ogromnego zdziwienia decyzją zakończenia współpracy po 12 latach, choć zdecydowana większość osób poparła tę decyzję.

Marzena Rogalska do tej pory milczała w tej kwestii, jednak postanowiła jasno wypowiedzieć się o swojej decyzji.

Marzena Rogalska przerwała milczenie

Jak mówiła dziennikarka podczas jednego z udzielanych wywiadów, podczas kręcenia jednego z odcinków “Pytania na Śniadanie” trzy razy powiedziała do Tomasza Kammela, że być może to jest ostatni program, który prowadzimy razem”. Mimo iż nie myślała o tym prędzej, powiedziała takie zdanie - była to pewnego rodzaju intuicja.

Ostateczna decyzja zapadła jednak po dniu, w którym odbył się Strajk Mediów. Ponadto, kobieta odniosła się także do zachowania Tomasza Kammela po jej decyzji.

- Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał pozostawię bez komentarza – skomentowała zachowanie kolegi z pracy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIEMALŻE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ