Kuba Wojewódzki od lat pozostaje na świeczniku. Opinia publiczna i media z uwagą śledzą życie zawodowe i prywatne dziennikarza, który okrzyknął sam siebie królem TVN.

Nie jest nowością, że na wszelkich eventach pojawia się z młodymi modelkami. Ma za sobą już wiele głośnych relacji, poza związkiem z Anną Muchą, który zakończył się wiele lat temu, był partnerem także m.in. modelki, Renaty Kaczoruk.

Najwidoczniej to właśnie modelki przyciągają jego uwagę. Portal Pikio zauważa, że Wojewódzki pokazał zdjęcie ze swoją nową kobietą – jest to koleżanka po fachu Renulki.

Kuba Wojewódzki pokazał nową wybrankę

W minionych miesiącach Kuba Wojewódzki i Anna Mucha skutecznie podgrzewali plotki o powrocie do siebie. Ostatecznie okazało się jednak, że byli partnerzy poszli każde w swoją stronę, a ich spotkania miały charakter wyłącznie przyjacielski (?).

Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu pokazywał zdjęcia, na którym znajdowały się fragmenty ciała pewnej kobiety. Internauci przez długi czas myśleli, że to Anna Mucha, jednak okazało się to nieprawdą.

Showman nie ma także romansu z Angeliką Wachowską, jak twierdziła część fanów. Teraz w końcu oficjalnie pokazał, kto skradł jego serce.

Jest to Ludwika Cichecka – także modelka. Nowa wybranka Wojewódzkiego wypoczywa z nim w Meksyku. Obecnie ma 30 lat, została Miss Publiczności podczas konkursu Miss Polonia w 2016 roku.

Ludwika Cichecka zaczęła przygodę z modelingiem już w wieku 17 lat. W dalszym ciągu zasypywana jest kolejnymi propozycjami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Z życia gwiazd: MAGDA NAROŻNA MA DOŚĆ I ODGRYZŁA SIĘ BYŁEMU MĘŻOWI NA ZACZEPKI. KŁÓTNIA MIĘDZY BYŁYMI PARTNERAMI WCIĄŻ TRWA! ARTYSTKA POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI