Beata Szydło nie od dziś znana jest jako „twarda zawodniczka”. Była polska premier nigdy nie kryła się z tym, co ma do powiedzenia, i nie starała się łagodzić swoich słów – zawsze wolała powiedzieć wszystko prosto z mostu.

Choć nie każdy zgadzał się z poglądami członkini Prawa i Sprawiedliwości, trzeba było przyznać, że potrafiła się odezwać i wyrazić własne zdanie. Obecnie Beata Szydło jest europosłanką, ale choć zmieniło się piastowane przez nią stanowisko, chęć do zabierania głosu na ważne tematy pozostała.

Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera

Beata Szydło wprost o ważnej sprawie

Super Express zauważa, że tym razem Szydło postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie. Była premier i obecna europosłanka skomentowała temat, który ma związek z koronawirusem.

Politycy w Polsce przekonują, że mamy do czynienia z trzecią falą pandemii. Polacy liczą na to, że dzięki szczepionkom jak najprędzej uda nam się rozprawić z COVID-19 i wrócić do normalności.

Niestety, szczepienia idą wolniej niż zakładano – częściowo ze względu na problemy w dostawie kolejnych dawek panaceum. Niektóre państwa UE zaczęły zaopatrywać się w szczepionki od innych dostawców, choć ustalenia wewnątrz całej Unii były inne.

Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Beata Szydło. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera

Beata Szydło wypowiedziała się na ten temat. Twierdzi ona, że po spotkaniu z posłami PE wysnuła jasny wniosek – przedstawiciele KE i producenci szczepionek nie umieją odpowiedzieć, „jak rozwiązać kryzys z dostawami szczepionek dla UE”.

Pozwoliła sobie na mocną krytykę skierowaną w stronę władz KE – przyznała, że nie potrafią wyegzekwować wywiązania się z podpisanych umów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO