Weronika Rosati jest piękną i utalentowaną aktorką. Choć jej życie zawodowe do pewnego momentu pełne było intratnych propozycji, prywatnie nie zawsze dobrze jej się układało. Miała sporo poważnych problemów.

Doszło nawet do tego, że były partner otrzymał sądowny zakaz zbliżania się do aktorki, jej córeczki oraz psa. Jednak Pudelek donosi, że zakaz był tymczasowy, a Weronika Rosati nie zamierza wnioskować o jego przedłużenie.

Weronika Rosati. Źródło: Youtube Magazyn Gala
Weronika Rosati. Źródło: Youtube Magazyn Gala

Weronika Rosati pogodziła się z przeszłością

Weronika Rosati przyznała, że jej były partner, ojciec jej dziecka, stosował wobec niej przemoc „psychiczną, fizyczną i ekonomiczną”. Aktorka mieszkająca w Los Angeles wygrała sądową batalię i doczekała się zakazu zbliżania mężczyzny do jej najbliższych, a nawet psa – yorka. Podobno ekspartner Rosati groził, że porwie zwierzę lub wyrzuci je przez okno.

Na początku roku zaczęto plotkować o tym, że sąd odrzucił wniosek o przedłużenie zakazu zbliżania się. Jednak jedna z bliskich osób przyznała, że to nieprawda – aktorka nie wnioskowała o to, by zakaz zbliżania został przedłużony.

Według źródła byłym partnerom udało się zawrzeć ugodę, co poskutkowało umorzeniem sprawy. Mieli dojść do porozumienia ze względu na „najlepszy interes dziecka”, by nie narażać córeczki, Eli, na stres.

Weronika Rosati. Źródło: Youtube Magazyn Gala
Weronika Rosati. Źródło: Youtube Magazyn Gala

Teraz Rosati chce się skupić na pielęgnowaniu więzi z córką oraz karierze – a w Stanach Zjednoczonych idzie jej coraz lepiej.

Prokuratura w Polsce w dalszym ciągu prowadzi sprawę przeciw ekspartnerowi Weroniki, któremu grozi do pięciu lat więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad Rosati.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO