Życie polskiej restauratrki od lat związane jest z dwoma krajai. Jej stałym miejscem zamieszkania jest Polska, jednak, aby blić bliżej ukochanego, Magda Gessler często lata do Stanów.

View this post on Instagram

To były biale noce .... #mg #waldemar kozerawski #norwegia #oslo

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Nie jest tajemnicą, że już od wielu lat Magda Gessler oraz Waldemar Kozerawski są w związku. Jednak umiłowany gwiazdy „Kuchenne rewlucje” mieszka na stałe w Kanadzie, dokąd zmuszona jest przyjeżdżać Pani Magda, która nie ukrywa faktu, że lubi spędzać czas w ich wspólnym domu z ogródkiem, który kupili kilka lat temu.

Dom Magdy Gessler w Kanadzie budzi wrażenie. Oprócz dużego ogrodu, w którym jest pełno bujnej zieleni, znajduje się w nim także luksusowe jacuzzi.

Pewnego razu Magda Gessler wyznała, że najtrudniejszym etapem w urządzaniu domu było właściwe podebranie mebli, które podobałyby się jej i ukochanemu, oraz były komfortowe i dopasowane do wnętrza.

– Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja – przyznała polska restauratorka.

View this post on Instagram

WAZNE‼️‼️‼️PILNE O ten wpis poprosił mnie dyrektor jednego z największych szpitali zakaźnych w Polsce 👁... jeśli 10 .. DNI ograniczycie rygorystycznie wychodzenie z domu .. do minimum mamy szanse nie powtórzyć ... dramatu Europy ... przepowiednie to głoszą .... niech to sie stanie nasza rzeczywistością .. naszym ocalonym kawałkiem ziemi ‼️‼️‼️‼️.. nie tylko przepowiednia .. a ci którzy to zlekceważą::::???? niech nie mieszają sie z reszta przez 14 dni niech zostana tam gdzie mieli odwagę sie spotkać .. 👁👁👁👁zwycięstwo to konsekwencja !!! Równa dla wszystkich ... ponad wszystko liczy sie życie ŻYCIE.... życie twoje moje kazdego Polaka❤️👁👁👁👁👁👁👁❤️obserwujemy .. obserwujcie .. nie zagrazajmy sobie prosze was z całego serca ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#zostanwdomu

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Oprócz tego, Magda Gessler niezwykle ceni sobie zielony ogród, w którym po ciężkim dniu pracy może odpocząć z przyjaciółmi bądź zrelaksować się w jacuzzi.

View this post on Instagram

Dobranoc❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Jak informował portal „Życie.pl”: Irena Santor przeżywa trudne chwile. Los nie oszczędza znaną artystkę

Przypomnij sobie: Koronawirus w polskim klasztorze. 35 zakonnic zachorowało na COVID-19

Portal „Życie.pl” pisał również: Tymoteusz Szydło ukrywał sekret. Co stało się naprawdę z synem byłej premier