Irena Santor walczy z kolejnym dramatem. Los nie ceni znaną wokalistkę. W mediach pojawiła się informacja w stosunku kobiety. Stan jest poważny. Wszyscy nawet nie myśleli, że sytuacja będzie na tyle skomplikowana. Pandemia koronawirusa nie jest największym problemem, z jakim musi walczyć artystka.


Gwiazda przeżywa kolejny problem. 85-letnia piosenkarka musiała odejść z uczestnictwa w sprawie, do której gotowała się parę miesięcy. Fani wokalistki będą smuceni. Spodziewali się, że za niedługo znów zobaczą na scenie znaną artystkę. Przykro, ale wszystko wskazuję na to, że to nie odbędzie.

Irena Santor


Irena Santor walczy z kolejnym problemem
Wokalistka po długiej przerwie w karierze artystycznych, zamierzała znów wyjść na scenę. Fani byli zaskoczeni wielomiesięcznym terminarzem koncertów i z zapartym tchem spodziewali się powrotu uwielbionej piosenkarki. Irena Santor potrzebowała wiele czasu żeby odejść od śmierci swojego wieloletniego Zbigniewa Korpolewskiego, który zmarł po przeżyciu z nią ponad 40 lat. Diamentowy jubileusz przewidywał się najlepszą okazją na wielki powrót. Sześćdziesiąt lat przeprowadzonych wśród fanów cały czas sprawiały wokalistce wiele satysfakcji.
Epidemia COVID-19 wielkie zagrożenie planom Ireny Santor, więc ona musiała odwołać je. Ze względu na podeszły wiek, znajduje się w grupie największego ryzyka zakażeniem groźnym wirusem. Najlepszym rozwiązaniem sytuacji było pozostać w domu. Przyjaciele i koleżanki piosenkarki, troszcząc o jej komfort psychiczny, zaprosili ją do wiejskiej posiadłości. Z powodu tego gwiazda miała możliwość się cieszyć spacerami w pięknych okolicznościach przyrody i świeżym powietrzem. Niestety, po powrocie do Warszawy stał się najgorszy scenariusz.

Źródło: TRICOLORS East NewsIrena Santor została poinformowana, że stan zdrowia jej najbliższej przyjaciółki, wokalistki operowej, Agnieszki Kossakowskiej-Fijałkowskiej, o wiele się pogorszył. Gwiazda przez długi czas walczyła z rakiem. Wbrew reżimu sanitarnego, artystka zdołała w ostatni raz spotkać się z przyjaciółką w szpitalu. Po tym, 12 sierpnia 2020 roku, śpiewaczka zmarła. Irena Santor, która sama walczyła z rakiem piersi, stara się więcej relaksować i cieszyć każdą chwilą życia. Niestety, w takie momenty życiowe staje się to zdecydowanie trudniejsze.
- Człowiek nie zdaje sobie na co dzień sprawy, co jest mu dane. Może teraz, gdy wszyscy mamy nieco więcej czasu, częściej będziemy zatrzymywać się nad tym, co ważne, a przestaniemy tracić energię na rzeczy nieistotne? - mówiła przed laty Irena Santor.

Jak informował portal "Życie PL": Andrzej Duda zaapelował do każdego obywatela. W pilnej sprawie prosi wszystkich Polaków

Przypomnij sobie: Odnotowano ogniska nowej niebezpiecznej choroby w Polsce. Sytuacja ciągle się pogarsza

Portal "Wiesz" pisał również: Kierowcy w Polsce będą mogli jeździć bez prawa jazdy. Od kiedy nowy przepis wejdzie w życie