Maciej Stuhr od 2015 roku jest w związku małżeńskim z dietetyczką Katarzyną Błażejewską, para doczekała się synka. 4-letni Tadeusz ma jeszcze przyrodnie rodzeństwo. Zarówno Maciej jak i Kasia mają dzieci z poprzedniego związku. W ich wspólnym domu żyją wspólnie. W jednym z odcinków Dzień Dobry TVN, Maciej Stuhr zaprosił kamery do swojego domu. Jak udało im się połączyć dwa różne życia?

Maciej Stuhr pokazał swoją rodzinę

44-latek wielokrotnie dał się poznać jako bardzo opiekuńczy i rodzinny człowiek. Liczba jego obowiązków zawodowych nieustannie jest bardzo szeroka, ale mimo to cały czas stara się poświęcać swojej rodzinie jak największą ilość wspólnych chwil. W jednym z ostatnich wywiadów Stuhr opowiedział o komentarzach, jakie otrzymywał w związku z wychowywaniem dziecka swojej wybranki.

Jak powiedziała niegdyś w wywiadzie Katarzyna Błażejewska: “Maciek jest nad wyraz cierpliwy. Chłopcy uwielbiają po nim skakać i naprawdę trwa to czasem bardzo długo. I widzę, że ma już dość, że mu skaczą po brzuchu i machają jego kończynami, ale znosi to z pokorą i godnością. Potrafi być zdecydowany i konkretny. Jak ja rano wstaję ze Staśkiem i wyprawiam go do szkoły, to siedzimy sobie przy śniadanku, rozmawiamy, rozmawiamy i nagle się okazuje, że jest późno i trzeba się spieszyć, i poganiać Staszka mocno”.

Stuhr ma dwójkę dzieci – 19-letnią Matyldę ze swojego poprzedniego małżeństwa, a także 3-letniego Tadeusza z obecnego związku. Ponadto wychowuje Stanisława, syna Błażejewskiej z poprzedniej relacji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH