Całkiem niedawno w Polsce miał premierę najnowszy program „Rozenek cudnie chudnie”. Program Małgorzaty Rozenek zadebiutował na antenie TVN Style 1 lutego. Widzowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda spotkanie z dietetyczką, które miało miejsce w pierwszym odcinku show. Okazało się, że Gonia ma ponad 34 procent tkanki tłuszczowej i zdaniem specjalisty to za dużo. W sieci pojawiły się już pierwsze opinie na temat produkcji. Zdania są podzielone. Pierwsza połowa widzów zachwyciła się show Gosi, druga natomiast ma mieszane uczucia, jak twierdza widzowie odchudzanie osoby z BMI 23 jest niepotrzebne.

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT

Program Małgorzaty Rozenek zmusił gwiazdę do refleksji. W ostatnim odcinku Gosia podzieliła się z nami intymnych sekretem. Jak wyznała dwukrotnie powiększyła biust. Teraz zamierza przejść kolejną operację.

Podczas programu pt. „Rozenek cudnie chudnie”, główna bohaterka wyznała przed kamerami, planuje przejść kolejną operację plastyczną. Podczas wizyty w pracowni Macieja Zienia, gdzie przymierzała sukienki, naszła ją refleksja. Rozenek planuje przejść operację zmniejszenia biustu. Gosia wyznała, że od zawsze marzyła o pełnych kształtach, dlatego też zdecydowała się na powiększenie piersi. Niestety efekt nie był dla niej satysfakcjonujący. Kiedy zaczęła spotykać się z Radkiem postanowiła przejść kolejną operację. Aktualny mąż odradzał celebrytce wykonywania kolejnej operacji, której teraz Gosia zaluje. Jak mówi nacieszyła się już swoimi atutami. Teraz ogromny biust nie jest jej potrzebny.

Małgorzata Rozenek / YouTube: tvnpl
Małgorzata Rozenek / YouTube: tvnpl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH