Edyta Górniak to jedna z polskich diw. Ikona muzyki w ostatnim czasie zdecydowanie mniej nagrywa, a częściej wypowiada się na tematy, w których – według niej samej – się świetnie odnajduje: komentuje sytuację epidemiologiczną w kraju oraz temat szczepionek.

Artystka twierdziła już m.in., że koronawirusa nie ma, a w szpitalach leżą statyści, choć później wycofywała się ze swoich słów. Nieprzestrzegająca obowiązku noszenia maseczek wokalistka nawołuje także innych do ich ściągnięcia.

To jeszcze nie wszystko – jej wypowiedzi na temat szczepionek, które uważa za absolutnie złe, kontrolujące umysły i posiadające chipy, które wszczepia nam rząd światowy (?), są szeroko komentowane – i piętnowane. Czy właśnie przez swoje słowa straci ciepłą posadę w „The Voice of Poland”?

Edyta Górniak / screen YouTube
Edyta Górniak / screen YouTube

Edyta Górniak pogrążona w żałobie. Postanowiła pożegnać ważną dla niej osobę

Edyta Górniak postanowiła podzielić się z internautami swoimi refleksjami na temat odejścia Aleksandra Doby. Edyta i pasjonat poszerzania swoich granic poznali się na planie telewizyjnego programu. Edyta Górniak po raz pierwszy spotkała Aleksandra Dobę na planie programu "Agent", w którym wzięła udział w 2019 roku. Edyta i Aleksander Doba przeżyli kilka niezapomnianych przygód. Jego odejście spowodowało u Edyty ogromny smutek.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACHZ życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH