Ciąża jest magicznym czasem dla każdej kobiety. Przynosi wiele radości, a czasami także daje powody do zmartwień. Niekiedy potrafi także mocno zaskoczyć.

Tak było w przypadku pewnej kobiety, której brzuch rósł w szaleńczym tempie i zaczely pojawiac sie na nim since.

Kobieta zauważyła sińce na ciążowym brzuchu, była przerażona

Dzieci/screen Pxhere
Dzieci/screen Pxhere

Zdaniem wielu kobiet ciąża to jeden z najpiękniejszych etapów w życiu kobiety. Każda przyszła mama z niecierpliwością wyczekuje momentu, w którym weźmie swoje dziecko na ręce. Niestety czasami bywa tak, że ten piękny czas jest dla nas bardzo stresujący. Często przez dolegliwości, które nas niepokoją.

Pewna kobieta zauważyła, że na jej ciążowym brzuchu pojawiają się siniaki. Ciężarna wiedziała, że to nie jest dobra wróżba. Postanowiła udać się do szpitala, gdzie lekarze natychmiast wykonali badanie USG. To, co zobaczyli, było dla nich wielkim szokiem.

Kobieta, która postanowiła udać się na badanie USG, doczekała się diagnozy. Zszokowani lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom. Brzuch kobiety był niecodziennych rozmiarów i rósł bardzo szybko. Sytuację pogarszały siniaki, które pojawiały się na jej ciele.

Guillermina Garcia i jej mąż Fernando pragnęli kolejnego dziecka. Chcieli by ich córeczka Julietta miała rodzeństwo. Niestety para latami starała się o kolejne potomstwo bezskutecznie. Para postanowiła skorzystać z leczenia specjalistycznego. Małżeństwo poddało się terapii, która miała poprawić ich płodność. Udalo sie zajsc w ciaze. Niestety zaczelo dziac sie cos niepokojacego - brzuch kobiety był niecodziennych rozmiarów i rósł bardzo szybko. Sytuację pogarszały siniaki, które pojawiały się na jej ciele.

Okazało się, że kobieta, jest w ciąży z… pięcioraczkami!!

Niemowlę/ pexels.com
Niemowlę/ pexels.com
Niemowlę/ pexels.com

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH