Agustin Egurrola to znany choreograf, właściciel szkoły tańca oraz – dotychczas – mężczyzna znany szerszemu gronu jako juror talent show i programów tanecznych TVN.

Po latach postanowił jednak zmienić stację – już niebawem widzowie będą mogli oglądać go w roli jurora w „Dance Dance Dance”, programie Telewizji Polskiej. Przejście gwiazdora do konkurencyjnej stacji wzbudziło ogromne emocje.

Agustin Egurrola. Źródło: Youtube TVN Talent Show
Agustin Egurrola. Źródło: Youtube TVN Talent Show

Agustin Egurrola zmienił stację

Portal Pikio zauważa, że tuż po ogłoszeniu, że dotychczasowy gwiazdor TVN-u zagości na antenie TVP, posypało się wiele gorzkich słów. Poruszeni fani krytykowali decyzję tancerza.

Na temat jego przejścia do TVP wypowiedzieli się także byli współpracownicy Agustina Egurroli. Z kolei w Telewizji Polskiej zapanowała wielka radość, a przejście tancerza do stacji nazwano „artystycznym transferem roku”.

Agustin Egurrola. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Agustin Egurrola. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Przypomnijmy: w jury poza nim znajdą się Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk.

Decyzję Egurroli skrytykowali m.in. Kinga Rusin oraz Michał Piróg. Prezenterka wbiła byłemu koledze z pracy szpilkę, przekazując ogólne pozdrowienia gwiazdom TVP oraz… ich lustrom, „o ile jeszcze wiszą”.

Agustin przez ostatnie dni nie komentował sprawy. W końcu jednak postanowił zabrać głos w swoim stylu. Na jego Instagramowym profilu znalazł się cytat Agnieszki Osieckiej ze zdjęciem artystki.

I choć część internautów stanęła po jego stronie, wielu z nich nie czuje się przekonanych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN LITYŃSKI WCIĄŻ NIE ZOSTAŁ ODNALEZIONY? POLICJA NIE USTAJE W POSZUKIWANIACH. CO SIĘ STAŁO Z 75-LETNIM DZIAŁACZEM OPOZYCJI PRL

O tym się mówi w Polsce: POLACY POWIEDZIELI „DOŚĆ” I WYSZLI NA ULICE. CENTRUM JEDNEGO Z MIAST KOMPLETNIE ZATŁOCZONE. TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA OD MIESIĘCY

O tym się mówi na świecie: DWANAŚCIE LAT TEMU PRZYSZŁY NA ŚWIAT OŚMIORACZKI. JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ? ICH MAMA MA AŻ CZTERNAŚCIORO DZIECI

Z życia gwiazd: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI