Najnowsze, zatrważające informacje dotyczące Joanny Liszowskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Aktorka padła ofiarą złodzieja! Ktoś skradł jej luksusowe auto warte krocie... Czy policja namierzy złodzieja? Jakie auto posiadała celebrytka i ile było warte? Ta cena zwala z nóg...

Joanna Liszowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych oraz uwielbianych aktorek polskiego show – biznesu. Kobieta przez wiele lat swojej aktorskiej działalności wystąpiła w wielu filmach, a także polskich serialach, przez co ma ogromne i wierne grono fanów.

Mimo iż w 2014 roku Joanna Liszowska popełniła pewne wykroczenie, po którym straciła prawo jazdy na trzy lata, po odzyskaniu możliwości prowadzenia auta nabyła luksusowego Bentleya Bentaygi wartego... aż 750 tysięcy złotych! To ogromna suma.

Joanna Liszowska została okradziona!

Ta zaskakująca sytuacja miała miejsce w środku nocy, z 10 na 11 lutego. W podwarszawskiej wsi Kierszek, gdzie zamieszkuje aktorka doszło do kradzieży - ktoś przywłaszczył sobie owe luksusowe auto aktorki.

Aktualnie trwa śledztwo w tej sprawie, które prowadzi policja z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej oraz Prokuratura Rejonowa w Piasecznie. Czy policja odnajdzie skradziony samochód?