Najnowsze informacje dotyczące Idy Nowakowskiej właśnie pojawiły się w sieci. Kobieta nie ukrywa ogromnego szczęścia z powodu oczekiwania na dziecko. Ostatnio pojawiła się w teatrze, a potem pozowała na ściance, lecz jej stylizacja zasłoniła ciążowy brzuszek. Jak zatem się ubrała?

Nie da się ukryć, że Ida Nowakowska promienieje, a jej ogromną radość i szczęście z powodu stanu błogosławionego widać na odległość. Kobieta do szóstego miesiąca ciąży ukrywała ten fakt, ostatnio jednak – pod koniec stycznia – na antenie śniadaniówki “Pytanie na śniadanie” zdradziła wszystkim swoją tajemnicę.

Od tamtej pory zarówno w telewizji, jak i w swoich mediach społecznościowych gwiazda chętnie mówi o swojej ciąży oraz o tym, jak bardzo wraz z mężem są szczęśliwi. Internautów zastanawiała płeć dziecka, lecz tancerka nie ukrywała tej informacji - będzie mieć syna.

W tej stylizacji nie widać, że jest w ciąży!

Ostatnio Ida Nowakowska skorzystała z możliwości wybrania się do placówek kulturalnych i odwiedziła teatr. Następnie po spektaklu pozowała na ściance, a fotoreporterzy chcieli uchwycić jej ciążowy brzuch.

Niestety, ich oczekiwania zostały rozwiane, ponieważ u gwiazdy nie widać aż tak stanu błogosławionego. Ponadto, tancerka wybrała luźną stylizację, w której nikt by nie pomyślał, że jest w ciąży!

Ida Nowakowska/ gazeta.pl
Ida Nowakowska/ gazeta.pl
Ida Nowakowska/ gazeta.pl