Do mediów właśnie wyciekło niezwykle szczere i zaskakujące wyznanie aktorki, Marii Dębskiej. Kobieta opowiedziała o swoim związku małżeńskim z Marcinem Bosakiem. Słowa aktorki poruszają, ale też potrafią mocno zdziwić! Wiele osób nie znało tych faktów!

Uczucie miłości pomiędzy dwiema osobistościami ze świata show – biznesu często owiana jest złą sławą. Liczne rozwody i kolejne związki są stereotypem, który przypisuje się niemalże każdemu celebrycie.

Okazuje się, że nie zawsze taka “łatka” powinna być przyklejana, ponieważ w niektórych przypadkach ta miłość jest naprawdę głęboka i poruszająca! Doskonałym przykładem jest związek Marii Dębskiej oraz Marcina Bosaka.

Oświadczył się po dwóch miesiącach!

Tak, to prawda. Maria Dębska wyznała, że Marcin Bosak postanowił oświadczyć się jej po dwóch miesiącach bycia w związku. Mimo tak szybkiej decyzji para wypowiada się o sobie niezwykle czule i widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi!

- Urzekł mnie tym, że zawsze mogę na niego liczyć. Mimo swojej siły i męskości jest romantykiem, niesamowicie wrażliwy i na tym poziomie się spotykamy. Różnimy się za to w podejściu do zawodu (...) Nikt mnie nie denerwuje i nikt nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi tak jak on. Czasem mam ochotę go zabić i myślę, że on mnie też - powiedziała aktorka.

Maria Dębska/ YT
Maria Dębska/ YT
Maria Dębska/ YT