Jak informuje portal Fakt, „Dziennik Zachodni” przekazał nieoficjalne doniesienia na temat wypoczynku prezydenta Andrzeja Dudy. Jak się okazuje, głowa państwa udała się na relaks w Beskidy. Dokładnie prezydent ma przebywać w Wiśle.

Czy faktycznie prezydent przebywa w Wiśle?

Pierwszą osobą, która przekazała informację o rzekomym pobycie Andrzeja Dudy w górach był Klaudiusz Slezak z Radia Nowy Świat.

O wyjaśnienie całej sprawy „Dziennik Zachodni” poprosił kierownika Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle – Tadeusza Papierzyńskiego. Jak wyznał mężczyzna nie jest on w stanie, ani potwierdzić, ani też zaprzeczyć tym informacjom. Jak przekazał, faktycznie słyszał, że prawdopodobnie prezydent pojawi się w Wiśle, jednak finalnie nie dostał w tej sprawie żadnego oficjalnego potwierdzenia.

Korzystanie ze stoków to odpowiedzialna decyzja w obecnym czasie?

Co więcej, o całą sprawę zapytali także dziennikarze Wirtualnej Polski w rozmowie z Radosławem Fogielem – wicerzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości. Polityk został zapytany o to, czy taki wypoczynek w obecnym czasie trwającej pandemii jest dobrym przykładem dla obywateli.

– Jeżeli pan prezydent zdecydował się wypoczywać w Wiśle, (...) to dopóki nie ma tam tłumów ludzi, nie ma tam sytuacji, które widzieliśmy z nagrań z wyciągów, to nie sądzę, by to było w jakikolwiek sposób szkodliwe – odpowiedział dziennikarzom Radosław Fogiel.

Jak informował portal "Życie PL": POLACY UWIELBIALI AKTORA W ROLI Z "CZTERDZIESTOLATKA". TA ROLA STAŁA SIĘ DLA NIEGO PRAWDZIWYM PRZEKLEŃSTWEM. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: CIĘŻKIE CHWILE W ŻYCIU KRZYSZTOFA BARANOWSKIEGO I BOGUMIŁY WANDER. MĘŻCZYZNA ODWAŻYŁ SIĘ NA EMOCJONALNE WYZNANIE

Pisaliśmy również o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM ZE SZPITALI. NIKT NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ LOSEM STARUSZKI, KTÓRA SPĘDZIŁA NA MROZIE 12 GODZIN