Jak informuje portal Super Express, w jednym z warszawskich szpitali doszło do skandalicznej sytuacji. Coś takiego w ogóle nie powinno się wydarzyć!

Niedopuszczalna sytuacja!

Sytuacja miała miejsce wczoraj, 18 lutego, pod szpitalem Orłowskiego na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie. Jak się okazuje, około godziny 16 karetka wraz z 74 – letnią kobietą dotarła do szpitala. Kiedy ratownicy udali się na Szpitalny Oddział Ratunkowy spotkali się jednak z niespodziewaną sytuacją.

Dyżurujący lekarz poprosił ratowników, aby poczekali z pacjentką. Mimo kilkukrotnego ponaglania lekarza przez ratowników medycznych, ten nadal nie chciał przyjąć kobiety. Finalnie do szpitala musiała przyjechać druga karetka, bowiem ratownicy z pierwszego ambulansu kończyli swój dyżur.

Kobieta spędziła na mrozie 12 godzin!

W takiej sytuacji ratownicy przenieśli kobietę z pierwszej karetki do drugiej. Jednak staruszka była już zestresowana i wykończona czekaniem. Niestety, kobieta dostała ataku nerwicy, co jeszcze mocniej wpłynęło na pogorszenie jej stanu. Finalnie na miejsce wezwano policję.

- Mieliśmy 3 interwencje w związku z odmową przyjęcia do szpitala. Policjanci pojechali na miejsce, ale lekarz powiedział im, że w placówce nie ma miejsca. Sporządzili stosowną dokumentację i zakończyli interwencję – przekazał podinspektor Robert Szumiata.

Jak się okazuje, kobieta przez 12 godzin była zmuszona do przebywania w karetce, bowiem dyżurujący lekarz nie chciał przyjąć jej do szpitala. Ratownicy nie mogli nic zrobić, jednak jak sami twierdzą, wystarczyło tylko przyjąć staruszkę i położyć ją nawet na korytarzu i tak udzielić jej niezbędnej pomocy.

Jak informował portal "Życie PL": POLACY UWIELBIALI AKTORA W ROLI Z "CZTERDZIESTOLATKA". TA ROLA STAŁA SIĘ DLA NIEGO PRAWDZIWYM PRZEKLEŃSTWEM. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: CIĘŻKIE CHWILE W ŻYCIU KRZYSZTOFA BARANOWSKIEGO I BOGUMIŁY WANDER. MĘŻCZYZNA ODWAŻYŁ SIĘ NA EMOCJONALNE WYZNANIE

Pisaliśmy również o: MACIEJ ORŁOŚ POSTANOWIŁ WRESZCIE ZREALIZOWAĆ SWOJE PLANY, O KTÓRYCH MYŚLAŁ OD DAWNA? JAK OBECNIE WYGLĄDA ŻYCIE ZNANEGO DZIENNIKARZA