Piotr Gąsowski przeżywa prawdziwy dramat. Aktor wraz z córką zostali zatrzymani na lotnisku. Z tygodniowych wakacji w Egipcie nici. Aktor postanowił zrelacjonować nieprzyjemne zdarzenie na lotnisku w Warszawie.

Piotr Gąsowski musiał zrezygnować z wakacji. Wszystko zrelacjonował w sieci. Okropna sytuacja

Piotr Gąsowski chciał odpocząć. Aktor postanowił pojechać z córką na tygodniowe wakacje do Egiptu. Niestety wyjazd nie doszedł do skutku. Aktor wraz z córką zostali zatrzymani na lotnisku w Warszawie. Piotr Gąsowski postanowił zrelacjonować zdarzenie w sieci.

Okazało się, że paszport córki Piotra Gąsowskiego jest nieważny. Aktor i jego pociecha nie mogli więc polecieć do Egiptu. Sytuacja bardzo zdenerwowała Piotra. Posłuchajcie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI