„The Voice Kids”. Jedna z gwiazd show pożegna się z programem. Jej decyzja jest nieodwołalna. To bardzo smutna wiadomość dla fanów programu, którzy darzyli ją wielką sympatią. Jakiej gwiazdy zabraknie?

Jedna z gwiazd show podjęła decyzje o zakończeniu współpracy. Ogromne zaskoczenie dla jego fanów

„The Voice Kids” to “fabryka” najmłodszych gwiazd. To dzięki niemu mogliśmy odkryć między innymi Roksanę Węgiel, Viki Gabor czy Alę Tracz. Program pozwolił także na rozwój młodych prezenterów, w których wcielili się Jan Dąbrowski i Antek Scarina.

Niestety Janek Dąbrowski, który niedawno po raz drugi został tatą, poinformował swoich fanów o tym, że zmuszony jest rozstać się z programem. Janek chce poświęcić się wychowaniu swoich pociech.

Janek postanowił także zdradzić, kto pojawi się na jego miejscu. Jak powiedział zastąpi go Oliwier Szot.

Oliwier Szot był uczestnikiem drugiej edycji „The Voice Kids”. Nastolatek wkrótce skończy 13 lat.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI