Jak doskonale wiemy już od dłuższego czasu sytuacja na polsko – białoruskiej granicy nie jest najlepsza. Niestety, zgodnie z informacjami przekazywanymi dziś przez wiele mediów, w ciągu ostatnich godzin dochodzi do coraz poważniejszych incydentów.

Sytuacja na granicy zmienia się bardzo dynamicznie

Jak podaje portal Super Express, dziś rozpoczął się masowy marsz migrantów w stronę granicy naszego kraju. Okazuje się, że Straż Graniczna może nie poradzić sobie z obecną sytuacją, tym bardziej, że z każdą godziną jest ona coraz bardziej napięta.

Swoją gotowość do pomocy Straży Granicznej zakomunikowali dziś żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Za pośrednictwem Twittera przekazali, że w każdej chwili są gotowi do wysłania sił. Czy faktycznie taki kroki będą konieczne?

Wojska Obrony Terytorialnej są gotowe do pomocy

- Podnosimy alert gotowości naszych sił do wsparcia dla Straży Granicznej. Od g. 10.30 100% żołnierzy 1,2,4 BOT jest w 6-godzinnej gotowości do działania – zaznaczyli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej na swoim Twitterze.

Dodatkowo do postu załączono także mapkę, która obrazuje czas jaki żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z poszczególnych województw naszego kraju potrzebują, aby dotrzeć do wschodniej granicy, w przypadku konieczności natychmiastowego stawiennictwa.

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIŁY SIĘ NOWE DONIESIENIA O ZAGINIĘCIA IWONY WIECZOREK. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. WAŻNE INFORMACJE PODAŁ BYŁY ANALITYK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

Przypomnij sobie: MAGDA MOŁEK WYJAWIŁA WIELKĄ TAJEMNICĘ. DZIENNIKARKA ODNIOSŁA SIĘ DO KWESTII WIARY. WYZNAŁA, CO ODRZUCIŁO JEJ OD KOŚCIOŁA. UDZIAŁ MIAŁ W TYM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: POLSKA ŻYJE SPRAWĄ CIĘŻARNEJ 30-LATKI. GŁOS ZABRAŁA MATKA KOBIETY, KTÓREJ TRUDNO SIĘ POGODZIĆ Z SYTUACJĄ. PORUSZAJĄCE SŁOWA W PROGRAMIE „UWAGA”

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EWA KRAWCZYK ZAREAGOWAŁA NA NIEDAWNE WYZNANIE SWOJEGO PASIERBA. SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA WYJAWIŁ, ŻE ARTYSTA UKRYWAŁ CIĘŻKĄ CHOROBĘ. GDZIE LEŻY PRAWDA