Choć w telewizji od wielu lat robi zawrotną karierę i jest wyjątkowo lubianą personą przez widzów to niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, którego pilnie strzeże, choć chronić nie tylko siebie przed wścibskimi mediami, ale i zapewnić spokój dwójce swoich dzieci – dorosłemu synowi z pierwszego małżeństwa, Antoniemu i małej córeczce Wandzie.

Dorota Szelągowska przez kilkanaście lat była związana z kompozytorem Adamem Sztabą, który stał się ojczymem dla syna swojej ukochanej, a nawet dał mu swoje nazwisko. Choć zakochani postanowili się pobrać to ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy i nastąpił rozwód.

Znów wiele wskazuje na to, że życie w sformalizowanym związku nie jest pisane w dłuższej perspektywie Dorocie Szelągowskiej. Według doniesień „Super Expressu”, gwiazda TVN miałą złożyć pozew rozwodowy i oczekuje na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy.

View this post on Instagram

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Dorota Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem? Zaskakujące doniesienia tabloidu

Wkrótce eks mąż Doroty Szelągowskiej ma mieć na imię Michał i pochodzić z Zakopanego. Gwiazda miała poznać swojego wybranka w pracy, na planie jednego z programów wnętrzarskich i zupełnie stracić dla niego głowę. Para wkrótce doczekała się wspólnego dziecka.

– Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! – mówiła z jednym z wywiadów dla „Twojego Stylu”.

Ceremonia ślubna miała być bardzo skromna, a wśród obecnych były tylko cztery osoby, bez mamy prezenterki, Katarzyny Grocholi, a wesele trwało 15 minut!

Czy to prawda? Dowiemy się wkrótce!