W środę, 23 września Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan drugi raz w życiu zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich synek, a zdjęcia maleństwa zrobione przez dumnego tatę trafiły do Internetu. Zewsząd płyną gratulacje i życzenia zdrowia i szczęścia zarówno dla mamy, jak i chłopczyka.

Nie da się ukryć, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan długo czekali na to, aby zostać rodzicami po raz drugi. Jednak na przeszkodzie stanęły nie tylko sprawy zawodowe obojga i rozwijająca się szybko kariera aktorki, ale również jej nagła choroba – borelioza. Ciąża wówczas nie jest wskazana.

Jednak schorzenie udało się opanować i gwiazda nareszcie mogła starać się o upragnioną ciążę. I jest! Po dziewięciu miesiącach oczekiwania na świecie pojawił się synek pary, a jego pierwsze zdjęcie właśnie trafiło do Internetu.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zostali rodzicami! Poród odbył się 23 września!

Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła swoją ciążę późną wiosną, ale udało się jej wpasować w swoje „pięć minut”, jej ciąża stała się jednym z najgłośniejszych tematów 2020 roku. Przez ten czas trafiła również na kilka okładek magazynów i sesje z ciążowym brzuszkiem.

Nastąpił jednak finał! Barbara Kurdej-Szatan po kilkunastu dniach niecierpliwego oczekiwania na rozwiązanie i mówienia wprost, że dziecku nie spieszy się na świat, nareszcie mogła go powitać. Maluch pojawił się 23 września, a o szczęśliwym finale poinformował na Instagramie, mąż Basi, Rafał Szatan.

– Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku to będzie cudowna Przygoda! Basia Kurdej-Szatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was!! No... to mamy już komplet – napisał na Instagramie wzruszony tata, cytowany przez Pomponik.

Chłopczyk najpewniej będzie miał na imię Henryk. Życzymy wszystkiego najlepszego!