Kilka dni temu znany z serialu „Klan” aktor trafił do szpitala. Jacek Borkowski poinformował, że zakaził się koronawirusem i niestety nie przechodzi choroby zbyt łagodnie.

Jak się czuje aktor?

Z aktorem zdołał skontaktować się dziennik „Fakt”. Jak się okazuje, hospitalizacja niestety była konieczna z powodu problemów z oddychaniem. Jacek Borkowski musi korzystać z pomocy maski tlenowej.

Artysta powiedział też, że jeszcze nigdy nie czuła się tak źle fizycznie, a z powodu osłabienia nie ma w ogóle na nic siły.

„Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen. Nie mam na nic siły” – wyznał artysta.

Przy okazji poprosił fanów o trzymanie kciuków by jak najszybciej wyzdrowiał. Na szczęście aktor może liczyć na wsparcie rodziny, która niecierpliwie czeka na jego powrót do domu.

Borkowski po śmierci żony wychowuje samotnie swoje dzieci, którymi obecnie musi zajmować się ich przyrodnia siostra.

Martwi się o syna

Jacek Borkowski poruszył też temat zdalnego nauczania, które obecnie maja również jego dzieci. Najstarszy syn w tym roku zdaje maturę.

Aktor wskazał, ze nauczanie online nigdy nie zastąpi tak dobrze nauczania tradycyjnego i martwi się o przygotowanie chłopaka do egzaminu dojrzałości.

Trzymamy kciuki!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Trudna historia Magdaleny V. w „Sprawie dla reportera”. Telewizja pokazała co stało za decyzją matki. Czy te okoliczności ją usprawiedliwiają

Jak informował portal „Życiepl”: Zaskakujące słowa lekarza w sprawie szczepionek. Czy będą poważne konsekwencje dla osób, które nie chcą się zaszczepić przeciwko koronawirusowi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Książę William i Harry nie staną obok siebie na ostatnim pożegnaniu księcia Filipa! Wiadomo dlaczego

Sprawdź także: Iga odpowiada na oskarżenia fanów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wiadomo co powiedziała o udziale w innych programach