Amerykański serial „Seks w wielkim mieście” bawił i wzruszał widzów na całym świecie w latach 1998-2004 i doczekał się miana kultowego.

Kontynuacje losów bohaterek z Nowego Jorku czyli specjalistki PR Samanthy Jones, prawniczki Mirandy Hobbes, właścicielki galerii sztuki Charlotte York oraz dziennikarki Carrie Bradshaw można było zobaczyć też w dwóch filmach.

Ostatnio podjęto decyzję, że serial powróci w formie limitowanej pod tytułem „And Just Like That...”. Twórcy potwierdzili też niestety, że jedna z uwielbianych bohaterek nie wróci.

„Seks w wielkim mieście” bez Kim Cattrall

Od wielu lat mówiło się, że obsada kultowego serialu jest w niezbyt dobrych relacjach. Konflikt pomiędzy Kim Cattrall oraz Sarah Jessica Parker, która wciela się w Carrie Bradshaw przybrał na sile kilka lat temu.

Wiele mówi się także o tym, że twórcy serialu nie doszli do porozumienia również z aktorką w kwestiach finansowych.

Seks w wielkim mieście / YouTube: Entertainment Tonight
Seks w wielkim mieście / YouTube: Entertainment Tonight

Co zatem stanie się z Samanthą?

Twórcy mają już plan jak wytłumaczyć nieobecność bohaterki w serialu. W jednym z wywiadów odpowiedzieli już na dociekania fanów i postawili na najbardziej realistyczną opcję.

„Jak w prawdziwym życiu, ludzie pojawiają się, a następnie odchodzą. Przyjaciół, których masz w wieku 30 lat, możesz nie mieć już w wieku 50 lat” – ujawniła Casey Bloys dla TV Line.

Jak się więc okazuje, Samantha ma się pokłócić z Carrie i stracić kontakt też z pozostałymi przyjaciółkami.

Przypomnij sobie: Córka Antoniego Macierewicza za wszelką cenę chce uniknąć medialnego rozgłosu. Czym zajmuje się kobieta i jak wygląda

Portal "Życie PL" pisał również: Nie możesz poradzić sobie z uporczywym tłuszczem w Twojej kuchni? Te sposoby mogą okazać się bardzo skuteczne

O tym mówi się w Polsce: Co łączy Ewę Bem i Karolaka? Będziecie zaskoczeni! Znana artystka niegdyś podkochiwała się w mężczyźnie

W ostatnich dniach pisaliśmy o: Magda Narożna kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda „Pięknych i Młodych” nie boi się pokazać swojego prawdziwego oblicza