Ponad miesiąc temu Barbara Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą, a na świat przyszło kolejne dziecko Szatanów – synek Henryk. Od chwili narodzin chłopca często można zobaczyć na social mediach obojga rodziców, a sama aktorka za pomocą zdjęcia z maleńkim Heniem przy piersi wsparła Strajk Kobiet.

„PROTESTUJEMY! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie! Będziemy walczyć #strajkkobiet #piekłokobiet” – napisała na Instagramie, cytowana przez Jastrząb Post.

Aktorkę spotkała ostra krytyka wielu kobiet, ale również wiele głosów poparcia. To jednak nie jedyne wielkie wydarzenie w życiu Szatanów. Okazuje się bowiem, ze spodziewany chrzest Henia nie odbędzie się w najbliższym czasie. Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wyprawią chrzciny małemu Heniowi? Gwiazda wraz z mężem podjęli decyzję, która wielu fanom złamie serce

Jak przekonuje sam Rafał Szatan, mimo tego, że Henio jest już na świecie to oboje z żoną nie planują sakramentu Chrztu Świętego. Powodem ma być niestabilna sytuacja w kraju przez pandemię.

„Na razie odkładamy, bo sytuacja jest jaka jest. Nie wiadomo, co się wydarzy. […] Wszystkie decyzje, które ewentualnie można zakładać z dużym wyprzedzeniem na razie odkładamy i żyjemy tym, co się dzieje tu i teraz” — powiedział Rafał Szatan w wywiadzie z Pomponikiem, cytowany przez Jastrząb Post.

Jak dodał – obije pochodzą z rodzin katolickich i chcą kiedyś ochrzcić Henryka.

„Cały czas z tyłu głowy mamy nastawienie, że Hania jest ochrzczona i pewnie Henia też w najbliższym czasie jak będzie taka możliwość, żeby na spokojnie do tego doszło, to pewnie będziemy o tym myśleć i działać, żeby się wydarzyło” – przekonuje.

fot. Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal "Życie PL": STAN BORYS NIE WIDZI? SENSACYJNE DONIESIENIA Z USA, POLSKI MUZYK PRZESZEDŁ BARDZO SKOMPLIKOWANĄ OPERACJĘ, JEGO UKOCHANA MODLI SIĘ O WYZDROWIENIE

Przypomnij sobie: KIEDY RUSZY DWUNASTA EDYCJA „TAŃCA Z GWIAZDAMI”? STACJA POLSAT MILCZY NA TEN TEMAT, WYPOWIEDŹ IWONY PAVLOVIĆ NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

Portal "Życie PL" pisał również: ULUBIONA PROJEKTANTKA WNĘTRZ POLAKÓW ZARAŻONA! DOROTA SZELĄGOWSKA ZDRADZIŁA, W JAKI SPOSÓB ZACHOROWAŁA, TO NAPRAWDĘ ZDUMIEWAJĄCE