Najnowsze materiały opublikowane w mediach społecznościowych tylko popierają tezę, że Marina Łuczenko - Szczęsna uwielbia otaczać się luksusami. Piosenkarka z dumą prezentuje luksusowy dom na wsi. Piłkarz z rodziną inwestują w kolejne nieruchomości - fani jednoznacznie komentują...

Wojciech Szczęsny bez cienia wątpliwości należy do najbardziej uznanych i szanowanych osobistości w polskim sporcie. Bramkarz przez wszystkie lata kariery odniósł spore sukcesy, co oczywiście oznacza także ogromne wynagrodzenie. Z niego niewątpliwie korzysta żona sportowca, co często pokazuje w sieci.

Marina Łuczenko jest piosenkarką, która wydała kilka płyt, lecz największy rozgłos i popularność przyniósł jej jednak związek z piłkarzem. Niejednokrotnie w Internecie fani zarzucali jej, że szczyci się bogactwem męża i chwali luksusami, jakie posiadają.

Marina pokazuje kolejną inwestycję - to bajkowy domek na wsi!

Ostatnio piosenkarka pokazała w sieci ich kolejną nieruchomość, jaką jest dom weekendowy na wsi. Celebrytka nie podała nazwy miejscowości, lecz po zdjęciach można wywnioskować, iż jest to niezamieszkała wieś, gdzie są piękne, naturalne widoki.

- Niestety nie mieszkamy tam na co dzień. Jest to nasz dom sezonowo-weekendowy. Uwielbiam się tam regenerować i wyciszać - wyznała Marina.