Całkiem nowe wieści prosto od brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że niebawem swoją premierę będzie miała najnowsza biografia Royalsów. Autorka nie pozostawiła suchej nitki na Meghan Markle... Co takiego napisała o żonie księcia Harry’ego?

Nie od dziś wiadomo, że rodzina królewska słynie z licznych skandali i kontrowersji, a wypływające raz po raz nowe skrywane wcześniej informacje są mocno wyczekiwane zarówno przez media, jak i społeczeństwo na całym świecie.

Kłótnie między braćmi, uniezależnienie się przez Meghan i Harry’ego, nieznane prędzej fakty dotyczące księżnej Diany to tylko kropla w morzu wszystkich zaskakujących i wzbudzających zainteresowanie spraw.

Najnowsza biografia ukaże się już niebawem!

Tina Brown, biografka księżnej Diany właśnie opracowuje najnowszą z królewskich biografii. Są tam najświeższe informacje na temat rodziny, a jak donoszą media – autorka mocno skupiła się na Meghan Markle.

W książce przeczytamy o zamiłowaniu żony księcia Harry’ego do luksusu, jakim były na przykład drogie torebki. Brown przyznała, że według niej Markle jest osobą próżną i wyniosłą.

- Zdobyła rozpoznawalność wśród marketerów luksusowych marek, bo była zainteresowana otrzymywaniem modnych toreb od projektantów - mówi Tina Brown.