Całkiem nowa fotografia opublikowana w mediach społecznościowych żony popularnego aktora, Michała Żebrowskiego mówi sama za siebie. Aleksandra Żebrowska żartobliwie o ciąży. Zdradziła, ile waży! Fani nie kryją zdziwienia – koniecznie zobacz!

Kiedy Aleksandra Żebrowska jakiś czas temu opublikowała na swoim Instagramie fotkę z testem ciążowym, który wygląda podobnie jak test na COVID-19 (mógł więc budzić podejrzenia), opis wyjaśniał wszystko.

Dwie kreski mimo szczepienia. To nie COVID, to Michał. - w tym krótkim oświadczeniu kobieta publicznie przyznała się do ciąży!

Fani z początku nie mogli w to uwierzyć, ponieważ od roku 2010 doczekali się już trzech synów. Potem jednak wszyscy zaczęło jednogłośnie gratulować i cieszyć się ich szczęściem. Koleżanki z branży nie raz żartowały, że Żebrowska karmi piersią nieprzerwanie od kilku dobrych lat i ta passa nie zamierza się skończyć.

Aleksandra Żebrowska o tym, ile waży!

To, że Aleksandra Żebrowska mimo kilku ciąż nadal ma piękną sylwetkę wiadomo nie od dziś. Ile jednak waży w ciąży? Ostatnie zdjęcie mówi samo za siebie! Kobieta ważąc się w ubraniach zobaczyła na wadze ponad 77 kilogramów!

Fanki zaczęły pocieszać celebrytkę i w żarrobliwy sposób komentowały ową liczbę.

- Daj spokój widać, że te dresy też sporo ważą. - napisała żartobliwie fanka.

- Jak na dwie osoby to niedowaga. - dodała kolejna.