Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych znanego prezentera telewizyjnego, Tomasza Kammela budzi respekt i uznanie! Ta spektakularna przemiana jest wręcz nie do wiary! Prezenter dopiero rozpoczął wyzwanie sportowe, a już widać efekty. Koniecznie zobacz fotki – co takiego robi dziennikarz, aby uzyskiwać takie efekty?

Tomasz Kammel bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych i profesjonalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Mężczyzna na szklanym ekranie pojawił się wiele lat temu, lecz od samego początku zdobył uznanie zarówno osób z branży, jak i widzów przed telewizorami.

Jego kariera nieustannie pnie się do góry, a od jakiegoś czasu prezenter zaczął być także niezwykle aktywny w sieci - publikując często zdjęcia czy filmiki na platformie Instagram, a także nagrywając na YouTube.

Ostatnio podzielił się z fanami swoją przemianą, która budzi podziw!

Fani są w szoku!

Tomasz Kammel w jednym z ostatnich postów wyznał, że postanowił zacząć ćwiczyć, ponieważ nie podobała mu się jego własna sylwetka. Prezentowane efekty to wynik ciężkiej pracy przez... zaledwie 20 dni! Wow!

- (...) ćwicząc wietrzę głowę, dbam o ciało i staram się zachować pogodę ducha. Jeśli też chcecie zrobić coś dla siebie, a jednocześnie uchronić się przed wyczerpaniem współczuciem i smutkiem, przyłączcie się do mnie. Zobaczcie ile można zdziałać w krótkim czasie. Zacząłem 20 dni temu! - wyznał.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT