Wiktory 2022 – po wielu latach przerwy od owego formatu rozrywki Wiktory ponownie zawitały do mediów, a wraz z nimi na wydarzeniu pojawiło się sporo dawno nie widzianych osobistości. Wśród nich znalazła się uwielbiana przez tysiące fanów Teresa Lipowska. Kobieta podczas udzielanego wywiadu przerywa wywiad po niewygodnym pytaniu. Internauci popierają taką postawę - o co chodzi?

W ostatnich dniach media aż huczą po głośnym rozdaniu nagród, jakimi są Wiktory. Impreza ta zawsze należała to najważniejszych w Polsce, lecz od początku władzy obecnej partii została zawieszona. Teraz wznowiono Wiktory, na które zaproszono największe gwiazdy.

Teresa Lipowska jest cenioną i lubianą przez tysiące Polaków aktorką, która rozpoznawalność zyskała przede wszystkim dzięki udziałowi w kultowym serialu polskim “M jak Miłość”. To ona między innymi znalazła się na ściance wspomnianego wydarzenia.

Aktorka przerwała wywiad po jednym pytaniu

W udzielonym wywiadzie wyznała, że rzadko przebywa na takich imprezach, ponieważ za nimi nie przepada.

- Bardzo źle się czuję. Nie lubię być w takich tłumach. Wolę kameralnie - wyznała.

Kiedy została zapytana o to, co sądzi o młodych, zaczynających karierę aktorkach (zostały tu wspomniane jej wcześniejsze słowa o tym, że każda młoda aktorka wygląda tak samo), a konkretnie o Julię Wieniawę, odpowiedziała, że nie chce plotkować o innych, czym zakończyła wywiad. Fani bardzo to popierają!