Najnowsza przepowiednia, która została opublikowana w sieci jest niezwykle intrygująca. Znana wróżka wypowiedziała się na temat trwającego konfliktu na Ukrainie. Przepowiednia dotyczy prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego - czy jest pozytywna? Koniecznie przeczytaj!

Trwająca od ponad miesiąca krwawa wojna na Ukrainie, która została zapoczątkowana przez wojska rosyjskie spędza sen z powiek niemalże całemu społeczeństwu na świecie, a przede wszystkim uciekającym obywatelom Ukrainy, którzy z dnia na dzień stracili rodzinę, bliskich oraz swoje życiowe dobytki.

Nietrudno się domyślić, że z każdym kolejnym dniem frustracja i niecierpliwość prezydenta Rosji, Putina wzrasta, a władcy i mieszkańcy innych krajów coraz bardziej boją się, że najeźdźca użyje gorszej i większej broni lub pozbędzie się ukraińskiego prezydenta, który od początku konfliktu jest jego celem.

Wróżka o Zełenskim - czy coś mu grozi?

Popularna wróżka, Anna Kempisty podczas ostatniej wizji ujrzała prezydenta Zełenskiego. Według jej przepowiedni, ukraiński przywódca nie zginie z rąk armii rosyjskiej.

- Prezydent Ukrainy nie zginie z rąk Putina. Przeanalizowałam datę urodzenia prezydenta Ukrainy i postawiłam na nie karty tarota, bo było to często zadawane pytanie. W jednym i drugim przypadku karty i ta data urodzenia są bardzo spokojne. - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT