Całkiem nowa przepowiednia jednej z najbardziej rozpoznawalnych wróżek w Polsce, wróżki Aidy właśnie pojawiła się w mediach społecznościowych. Tym razem słowa jasnowidzki niosą ze sobą bardzo ważny przekaz. “Wsłuchaj się we własne potrzeby” - co jeszcze powiedziała?

Kwestia jasnowidzenia i przewidywania przyszłości od zarania dziejów była niezwykle intrygującym zjawiskiem, które - co oczywiste – ma też wielu przeciwników. W Polsce osoby z darem przewidywania tego, co ma nastąpić są niezwykle cenione i popularne, a ich audycje czy wróżby pisane cieszą się sporą oglądalnością.

Wśród najbardziej popularnych osób znajduje się wróżka Aida, która nie raz prawidłowo wywróżyła przyszłość, na przykład pandemię koronawirusa.

Ważne przesłanie wróżki Aidy

Niedawno wróżka zapowiedziała, że rok 2022 będzie czasem “dążenia do samego siebie”. Wyznała, że warto słuchać swojej intuicji i nie bać się podejmować ryzykownych kroków, jeśli podświadomie czujemy, że właśnie tego chcemy. To bardzo ważne słowa!

- Wsłuchaj się we własne potrzeby. Zadawaj sobie pytania. Ważna jest pierwsza, niefiltrowana odpowiedź, która przyjdzie ci do głowy. Będzie podszeptem twojej intuicji, głosem twojej podświadomości. Będzie prawdą, której może nie chcesz usłyszeć, ale prawdą, która przybliży cię samego do siebie. - brzmi część wypowiedzi wróżki Aida na jej profilu w mediach społecznościowych.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT