Nieprawdopodobne informacje prosto z mediów społecznościowych popularnej aktorki polskiej zszokowały wszystkich! To już pewne. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się, a fani nie mogą w to uwierzyć... Mąż aktorki zaczął nowy rozdział w życiu zmianą wyglądu - co takiego zrobił? Czy to oznacza pewnego rodzaju bunt?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od wielu lat uchodzili za najbardziej zgodne i pasujące do siebie małżeństwo w polskim show – biznesie. Na to, że połączyła ich prawdziwa miłość wskazywał nie tylko długi staż związku, ale brak konfliktów oraz wielokrotne zapewnianie w mediach o swoich głębokich uczuciach.

Ponadto, para doczekała się dwójki pociech: Heleny oraz Adama, o których bardzo dbali często urządzając rodzinne wycieczki lub domowe rozrywki. Mimo iż od dłuższego czasu w mediach pojawiały się spekulacje o kryzysie, tak jednak wspólne fotki i widoczna na nich sielanka zdecydowanie zaprzeczały takim doniesieniom. Fani zatem nie wierzyli w owe plotki.

Niestety, teraz okazały się prawdą...

Oficjalne zakończenie związku - fani nie mogą w to uwierzyć!

Na Instagramie Kasi Cichopek, a także jej męża pojawiło się oświadczenie o ich rozstaniu. Fani są w szoku!

Na pierwszej fotce po tym wydarzeniu na profilu Marcina Hakiela wyraźnie widać, że zmienił kolor włosów na jasny blond – czy to oznacza początek nowego okresu w życiu?