Całkiem nowe informacje na temat długo wyczekiwanego przez telewidzów programu “Mask Singer” właśnie zostały ujawnione. Program właśnie wystartował - jak działa ta tajemnicza produkcja? O tym opowiada jedna z jurorek, popularna aktorka Julia Kamińska.

Nietrudno zauważyć, że wszelkie programy dostarczające rozrywkę i ogrom emocji są w Polsce niezwykle mocno lubiane i popularne, a ich oglądalność sięga niebotycznych liczb. Każdy kolejny program, który pojawia się w telewizji liczy się ze sporą ciekawością ze strony oglądających, a także niecierpliwością.

Niedawno stacja TVN ogłosiła, że niebawem wyruszy całkiem nowy format, który dotychczas nie był znany i popularny w Polsce. Będzie to program “Mask Singer”, który - jak sama nazwa wskazuje - polegać będzie na odgadnięciu, kto kryje się pod danym ubiorem i charakteryzacją. Tajemnicze postaci ze świata show – biznesu będą śpiewać, lecz żeby nie było tak łatwo, zmieniane są także ich głosy!

Na planie panuje wielka tajemnica!

Jak zdradza jedna z jurorek, aktorka Julia Kamińska każda osoba podpisująca kontrakt z TVN zobowiązuje się do pełnej tajemnicy, aby nikt z jurorów nie miał pojęcia, kto przed nimi występuje. Wedle umowy osoba, która złamie zasadę poufności musi zapłacić aż 50 tysięcy złotych kary!