Najnowsze wieści dotyczące znanego konferansjera i prezentera telewizyjnego są wręcz nieprawdopodobne... Piotr Balicki znany z wielu produkcji wyjawił, że zmaga się z ciężką chorobą. Fani nie kryją zaskoczenia i wyrażają ogromne wsparcie dla mężczyzny. O czym mowa?

Piotr Balicki należy do grona znanych i lubianych osobistości w polskim show – biznesie od lat. Mimo iż na ekranach telewizorów być może nie pojawia się zbyt często, tak jego głos zna niemalże każdy. Mężczyzna pracuje także jako lektor, a swój głos podkłada w znanych produkcjach, jak “Taniec z Gwiazdami”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy “Mam Talent”. Ponadto, rozpoznawalność zyskał dzięki udziałowi w programie “Mali Giganci”.

Konferansjer jest aktywny w sieci, gdzie dzieli się z fanami zarówno wydarzeniami ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio zamieścił smutną informację o swoim stanie zdrowia...

Fani pogrążeni w smutku

Piotr Balicki w najnowszym wpisie wyznał, że aktualnie jego drugim domem jest szpital, a dokładnie oddział onkologiczny, gdyż zmaga się nowotworem.

- Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę (...). Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym. - brzmi fragment wpisu.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT