Całkiem nowe, zaskakujące informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że do mediów trafiły informacje o tym, że królowa Elżbieta II napisała niezwykle poruszający list do swojego wnuka. Ma ogromną prośbę do księcia Harry’ego - chciałaby, żeby została spełniona zanim będzie za późno... O co tu chodzi?

W rodzinie królewskiej od dawna panowała napięta i pełna konfliktów atmosfera. Spór braci – Williama i Harry’ego mocno zaniepokoił królową, która będąc w tak sędziwym wieku nie chce, aby jej wnuczęta rywalizowały ze sobą. Jak sama przyznaje, ostatnie lata życia chciałaby spędzić w radosnej atmosferze rodzinnej.

Okazuje się jednak, że to nie spór książąt najbardziej ją martwi, a nieco inna sprawa. Swoją prośbę wyraziła w liście do księcia Harry’ego.

Prosi o spełnienie prośby nim będzie za późno...

Królowa Elżbieta II napisała do wnuka z ogromną prośbą o to, aby wrócił do pałacu. Wszystko to dlatego, że pragnie zobaczyć swoje prawnuki, z którymi ma bardzo ograniczony kontakt. Chciałaby mieć taką możliwość zanim odejdzie z tego świata.

- Królowa zakończyła swoją korespondencję szczerym błaganiem o powrót do domu. Królowa była bardzo rzeczowa w kwestii swoich zaawansowanych lat i powiedziała Harry’emu, że chce zobaczyć te dzieci, zanim będzie za późno. - mówi informator.

Harry, Meghan/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT