Skrywane od dłuższego czasu informacje dotyczące królowej polskiej sceny muzycznej, Beaty Kozidrak właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że aktualny partner wokalistki jest od niej aż o 17 lat młodszy! Mimo różnicy wieku jednak kobieta jest w pełni szczęścia! Fani zachodzą w głowę, kim jest mężczyzna...

Beata Kozidrak należy do grona najwybitniejszych postaci polskiego show – biznesu. Artystki nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, ponieważ zarówno młodsi, jak i starsi słuchacze znają i uwielbiają jej hity. Kobieta zyskała miano królowej sceny, gdyż zazwyczaj pojawia się na największych i najważniejszych imprezach w kraju dostarczając niesamowitej rozrywki.

W ostatnich miesiącach jej popularność jeszcze bardziej wzrosła, lecz ucierpiał wizerunek. Wszystko to za sprawą afery dotyczącej prowadzenia auta pod wpływem alkoholu. Sprawa ta jednak powoli zostaje zapomniana, a uznanie ponownie wzrasta.

Beata Kozidrak prywatnie – jej partner jest o 17 lat młodszy!

Tak, to prawda. Beata Kozidrak, mimo znacznej różnicy wieku między nią a jej partnerem wyraźnie rozkwita i znajduje się w pełni szczęścia. O 45 – letnim Jakubie wiadomo tylko tyle, że także jest związany z branżą artystyczną.

- Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. (...) Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem - wyznała.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT