Całkiem nowe, zaskakujące informacje o jednym z członków rodziny Królikowskich. Okazuje się, że młodsza siostra znanego aktora, Antka Królikowskiego nie chce robić kariery aktorskiej, jak reszta rodziny. Czym zajmuje się Julia Królikowska i ile ma lat? Prawda może zaskoczyć!

Królikowscy stanowią jedną z najbardziej medialnych i lubianych w polskim show – biznesie rodzin. Wszystko to za sprawą tego, że talent aktorski mają w genach! Zarówno Małgorzata Ostrowska – Królikowska, jak i zmarły wiosną roku 2020 jej mąż, Paweł Królikowski jako ścieżkę kariery wybrali aktorstwo.

Ich syn, Antoni Królikowski także podjął się tego zawodu. Wszyscy myśleli, że Julia, 22 – letnia dziś kobieta, która ma już za sobą debiut aktorski również podąży śladami rodziców i brata, jednak prawda jest zupełnie inna!

Zdecydowała, że wybierze inną ścieżkę kariery

Julia Królikowska pojawiła się już jako dziecko w serialu “Klan”. Teraz, będąc już dorosłą i świadomą kobietą sama podjęła decyzję, że nie chce poświęcać się aktorstwu. Wybrała zaś... medycynę!

Teraz 22 – latka jest na czwartym roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Sława i rozpoznawalność nie są jej priorytetem, gdyż młoda kobieta nie zamieszcza zbyt dużo informacji o sobie w sieci.