Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej lubianych programów rozrywkowych w Polsce. To wspaniałe, a zarazem niezwykle zaskakujące wieści dla fanów programu “Sanatorium miłości”. Jeden z najbardziej lubianych uczestników wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! O kim mowa?

Jak powszechnie wiadomo, programy rozrywkowe wszelkiego rodzaju są w Polsce niezwykle mocno darzone sympatią przez Polaków. Niemalże każdy kolejny program, który zaczyna być emitowany spotyka się z zainteresowaniem, a statystyki jego oglądalności są nieustannie wysokie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się jednak programy, których uczestnicy to przeciętni, zwykli ludzie, z którymi widzowie mogą się utożsamiać i widzieć siebie. Dlatego też programy, takie jak “Sanatorium miłości” czy “Rolnik szuka żony” są jednymi z najchętniej oglądanych.

Wspaniałe wieści dla fanów!

Fani najbardziej radują się wtedy, gdy uczestnikom udaje się odnaleźć prawdziwe szczęście czy miłość dzięki udziałowi w programie. Ostatnio uczestnik “Sanatorium miłości”, Władysław Balicki poinformował o tym, że bierze ślub!

Zostaje tylko zalegalizować związek w Urzędzie Stanu Cywilnego, a to nastąpi niedługo. Jako senior będę oryginalnym panem młodym. I dobrze. Jesteśmy pewni, że pragniemy się pobrać i nie chcemy zwlekać ze ślubem wyznał celebryta.