Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej popularnych uczestniczek znanego programu rozrywkowego “Warsaw shore”. Uczestniczka rozpoznawalna jako Mała Ania w swoich mediach społecznościowych właśnie opublikowała materiał, który wyciska z oczu łzy. Niezwykle poruszające nagranie Małej Ani robi w sieci szał. Do rodziny właśnie dołączył nowy członek rodziny! Koniecznie zobacz!

Od samego początku emisji różnych programów o charakterze rozrywkowym Polacy pokochali ten format produkcji. Z każdym kolejnym programem oglądalność rosła, a widzowie zyskiwali nowych idoli. Ponadto, uczestnicy owych programów niemalże od razu zyskały przepustkę do świata show – biznesu i miano celebryty.

Jedną z takich osób, które stały się sławne po programie była Anna Aleksandrzak, znana jako Mała Ania. Kobieta od razu zyskała sporo fanów, którzy śledzą ją po dziś dzień, lecz po pewnym czasie sławy odeszła w cień i skupiła się na życiu prywatnym.

To nagranie wyciska z oczu łzy!

Mała Ania związała się z zawodnikiem MMA, Arturem Sowińskim i właśnie oznajmili, że powitali na świecie syna! To wspaniałe wieści, a publikowane materiały wyciskają z oczu łzy.

- Cześć, Skarbie! Jesteś spełnieniem naszych marzeń! Bardzo Cię z tatusiem kochamy i czekamy na Ciebie – brzmi opis opublikowanego zdjęcia.